My Hobby

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Hobby

Forum despre hobby-urile noastre


4 posters

    Arsenal FC

    blackndwhite
    blackndwhite
    Super Moderator
    Super Moderator


    Male
    Number of posts : 79
    Age : 31
    Localisation : Ph Valley
    Registration date : 2007-04-15

    Arsenal FC Empty Arsenal FC

    Post by blackndwhite June 29th 2007, 1:23 am

    Este fara indoiala cea mai buna echipa din lume, desi unora le este greu sa recunoasca adevarata valoare a acestei echipe...Arsene Wenger a format aici o echipa tanara, dar care este capabila sa faca fata ORICAREI echipe din lume....eu zic ca plecarea lui Henry de aici nu va fi un factor decisiv pentru jocul lui Arsenal din sezoanele urmatoare, deoarce sut destui tineri foarte talentati ce il pot inlocui cu brio....

    Astept opiniile voastre despre aceasta minunata echipa!!!
    The Undertaker
    The Undertaker
    Senior
    Senior


    Male
    Number of posts : 1230
    Age : 30
    Localisation : NEW TVS FORUM :)
    Registration date : 2007-06-28

    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by The Undertaker June 30th 2007, 9:25 am

    My favorite team from Premier League
    avatar
    dragos99
    Guest


    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by dragos99 June 30th 2007, 9:47 am

    The Undertaker wrote:My favorite team from Premier League
    daca va zic ceva faceti pe voi eu din premier league tin cu Liverpools cel mai mult apoi arsenal si manchester la egalitate affraid
    Proof_Afc
    Proof_Afc
    Abia inregistrat
    Abia inregistrat


    Male
    Number of posts : 9
    Age : 34
    Localisation : Highbury House 75 Drayton Park GB LONDON N5 1BU
    Idol : Football
    Registration date : 2007-07-01

    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by Proof_Afc July 1st 2007, 1:28 pm

    dragos99 wrote:
    The Undertaker wrote:My favorite team from Premier League
    daca va zic ceva faceti pe voi eu din premier league tin cu Liverpools cel mai mult apoi arsenal si manchester la egalitate affraid
    Tu nu esti un fan adevarat al unei echipe englezesti,din moment ce tii cu "x" cel mai mult apoi cu "y" etc.
    avatar
    dragos99
    Guest


    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by dragos99 July 1st 2007, 1:29 pm

    Cu Liverpool tin cel mai mult dar imi plac si urmatoarele 2 de le-am zis
    Proof_Afc
    Proof_Afc
    Abia inregistrat
    Abia inregistrat


    Male
    Number of posts : 9
    Age : 34
    Localisation : Highbury House 75 Drayton Park GB LONDON N5 1BU
    Idol : Football
    Registration date : 2007-07-01

    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by Proof_Afc July 1st 2007, 1:54 pm

    Sunt curios cine va semna pana la urma pentru "tunari",se pare ca transferul lui Bakari Sagna este ca si facut dupa spusele patronului de la Auxerre,de asemenea Wenger a fost in vacanta in Franta ceea ce ma face sa cred ca are legatura si cu trasnferul francezului Sagna,el ar putea fi inlocuitorul ideal a lui Eboue sau Toure(cei doi ivorieni urmand sa fie convocati la Cupa Africii.Urmeaza sa semnam cu un atacant,au fost foarte multe speculatii privind transferul unui varf la Arsenal.Eto'o(se zvonea ca Eto'o va veni la Arsenal in schimbul lui Henry,pana la urma nu a mai avut loc nicio mutare de genul acesta),Babel(probabil ca va veni la Arsenal dar din sezonul viitor,el a declarat ca este o placere sa lucreze alaturi de Wenger si de colegul sau de la nationala v.Persie),Owen(prea multe accidentari nimeni nu il mai vrea),Tevez(Arsenal si Man.Utd. se bat pentru semnatura lui Carlos,sper sa aleaga fotbalul adevarat in detrimentul [Only admins are allowed to see this link] )Martins(un articol publicat de Jason Burt pe data de 28 Iunie in The Independent vorbeste despre o oferta a "tunarilor de £13m pentru atacantul nigerian),Anelka(o posibila reintoarcere a lui Anelka a fost vehiculata in toata presa britanica dupa plecarea lui Henry),cert este ca unul dintre acestia va evolua in tricoul lui Arsenal din sezonul viitor.Cel mai probabil Babel,Tevez sau Anelka,spun eu.
    avatar
    dragos99
    Guest


    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by dragos99 July 1st 2007, 1:57 pm

    Proof esti un veritabil Spoiler felicitari pt k ne anunti cu transferuri si cu altele Multumesc inca odata
    RaNdY_OrToN
    RaNdY_OrToN
    Newbie
    Newbie


    Number of posts : 78
    Registration date : 2007-06-30

    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by RaNdY_OrToN July 1st 2007, 2:17 pm

    imi place arsenal .. e preferata mea din premier leaguee
    Proof_Afc
    Proof_Afc
    Abia inregistrat
    Abia inregistrat


    Male
    Number of posts : 9
    Age : 34
    Localisation : Highbury House 75 Drayton Park GB LONDON N5 1BU
    Idol : Football
    Registration date : 2007-07-01

    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by Proof_Afc July 2nd 2007, 7:15 pm

    Eduardo Alves da Silva (24), a semnat un contract cu Arsenal pe 4 ani( [Only admins are allowed to see this link] ) , el este noul numar 9, suma de transfer este intre £6m - £8m.Croatul a inscris pentru Dinamo Zagreb 73 de goluri in 100 de meciuri,a fost convocat de 12 ori la echipa nationala si marcat 7 goluri,Da Silva a inscris impotriva noastra in turul 3 preliminar din sezonul 2006/2007,meciuri de care Arsenal a trecut cu 5-1 la general.Probabil il vom vedea in amicalul cu Barnet de pe 14 Iulie,este o achizitie tipica pentru Wenger,nimeni nu se astepta la acest transfer dar Arsene la "ochit".Un transfer foarte bun...acum sa aruncam o privire asupra ofensivei (Adebayor/Bendtner/v.Persie/Walcott/Da Silva/Vela).Welcome To The Greatest Club In The World!

    P.S:A inscris deja impotriva lui Robinson (Croatia-Anglia 2-0) Twisted Evil

    [Only admins are allowed to see this link]
    Proof_Afc
    Proof_Afc
    Abia inregistrat
    Abia inregistrat


    Male
    Number of posts : 9
    Age : 34
    Localisation : Highbury House 75 Drayton Park GB LONDON N5 1BU
    Idol : Football
    Registration date : 2007-07-01

    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by Proof_Afc July 7th 2007, 8:18 pm

    Ieri au fost anuntate oficial ( [Only admins are allowed to see this link] )numerele pe care le vor purta "tunarii" in sezonul viitor.Niklas Bendtner va avea numarul 26, purtat cu distinctie de Igor Stepanovs, noul nostru portar Fabiański a "mostenit" numarul 21 care a fost imbracat de Mart Poom.Mathieu Flamini va avea tricoul cu numarul 16,el a acceptat sa evolueze pe postul de fundas-dreapta, vom vedea ce se va intampla cu Flamini pentru ca Valencia asteapta, o eventuala ramanere a francezului vor micsora sansele sa il transferam pe Sagna ( [Only admins are allowed to see this link] ).Il iubesc pe Gilberto este un capitan adevarat ( [Only admins are allowed to see this link] ).
    Proof_Afc
    Proof_Afc
    Abia inregistrat
    Abia inregistrat


    Male
    Number of posts : 9
    Age : 34
    Localisation : Highbury House 75 Drayton Park GB LONDON N5 1BU
    Idol : Football
    Registration date : 2007-07-01

    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by Proof_Afc July 23rd 2007, 8:33 am

    Pacat ca eu sunt singurul fan adevarat Arsenal din Romania,vorbesc zilnic cu sute de fani din toata lumea despre echipa mea favorita,pe forumul acesta vad ca sunt singurul,asa ca nu am sa mai postez,pana nu voi avea cu cine sa vorbesc despre Arsenal.

    Sponsored content


    Arsenal FC Empty Re: Arsenal FC

    Post by Sponsored content


      Current date/time is May 3rd 2024, 3:44 am