My Hobby

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Hobby

Forum despre hobby-urile noastre


+15
undead
Romana
Maggot
biohazard91
THE DAREDEVIL
gio
angel of death
dbz_jeff
Dante
Kapa
lexboy1992
panterasboss
blackndwhite
Nemesis
The Undertaker
19 posters

    Care`i formatia voastra favorita?

    Poll

    Care`i formatia voastra favorita?

    [ 6 ]
    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_left24%Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_right [24%] 
    [ 1 ]
    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_left4%Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_right [4%] 
    [ 1 ]
    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_left4%Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_right [4%] 
    [ 0 ]
    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_left0%Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_right [0%] 
    [ 4 ]
    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_left16%Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_right [16%] 
    [ 0 ]
    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_left0%Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_right [0%] 
    [ 11 ]
    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_left44%Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_right [44%] 
    [ 2 ]
    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_left8%Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Bar_right [8%] 

    Total Votes: 25
    undead
    undead
    Membru nou
    Membru nou


    Male
    Number of posts : 34
    Age : 113
    Localisation : Bucharest
    Registration date : 2007-06-29

    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Empty Re: Care`i formatia voastra favorita?

    Post by undead July 2nd 2007, 11:24 pm

    Sunt foarmatii mai bune decat cele ce le-ai enumerat mai sus.Deci nu-l pot considera un top,oricum,dintre acelea ascult cel mai mult Nightwish :D
    Nemesis
    Nemesis
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 162
    Age : 33
    Localisation : Home
    Job : Student
    Registration date : 2007-06-28

    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Empty Re: Care`i formatia voastra favorita?

    Post by Nemesis July 3rd 2007, 12:40 am

    Pai daca formatia ta preferata nu se regaseste in poll, atunci poti sa zici care e formatia ta preferata, nu trebuie neaparat sa fie in poll (exista optiunea Altele, desi trebuia sa fie Alta, ca e la singular). Razz
    fiultatalui
    fiultatalui
    Newbie
    Newbie


    Male
    Number of posts : 52
    Age : 34
    Localisation : lugoj
    Registration date : 2007-07-02

    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Empty Re: Care`i formatia voastra favorita?

    Post by fiultatalui July 4th 2007, 12:18 am

    eu am votat cu altele. pt ca nici una nu se compara cu vama veche, care ii cea mai tare formatie rock.
    stryker4cash
    stryker4cash
    Boboc
    Boboc


    Male
    Number of posts : 246
    Age : 34
    Localisation : Focsani
    Registration date : 2007-06-29

    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Empty Re: Care`i formatia voastra favorita?

    Post by stryker4cash July 4th 2007, 7:44 am

    Rammstein
    hulkster
    hulkster
    Newbie
    Newbie


    Male
    Number of posts : 95
    Age : 34
    Localisation : timisoara ghetto
    Registration date : 2007-07-07

    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Empty Re: Care`i formatia voastra favorita?

    Post by hulkster July 8th 2007, 11:08 am

    mie imi place Nirvana si RHCP
    avatar
    edone
    Boboc
    Boboc


    Male
    Number of posts : 159
    Registration date : 2007-06-29

    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Empty Re: Care`i formatia voastra favorita?

    Post by edone August 9th 2007, 9:45 pm

    eu votez altele deoarece imi place lordi

    Sponsored content


    Care`i formatia voastra favorita? - Page 2 Empty Re: Care`i formatia voastra favorita?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is April 28th 2024, 5:56 pm