My Hobby

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Hobby

Forum despre hobby-urile noastre


    Metin 2

    The Undertaker
    The Undertaker
    Senior
    Senior


    Male
    Number of posts : 1230
    Age : 30
    Localisation : NEW TVS FORUM :)
    Registration date : 2007-06-28

    Metin 2 Empty Metin 2

    Post by The Undertaker July 31st 2007, 7:05 pm

    un joc super fain..gen: RPG Online ..sunt 3 imperii ..iti alegi o rasa din cele 4 : baieti: Warrior ; Sura. Fete: Shaman ; Ninja ..la inceput poti sa`ti alegi ce tip de Warrior,sura ...etc. poti sa fii ..ai 2 variante ,ex:(la warrior poti sa te pui Mental sau Body) fiecare iti da altfel de magii

    Warrior:joaca mai mult la putere,ai arme si armuri multe pt el..etc..
    Sura:joaca la magie si ca arme ai doar sabii
    Shaman:faci doar magii si te lupti cu evantai sau Bell(in engleza)
    Ninja:armele de apropiere sunt slabe,deci joaca cu Arcul

    ..trebuie sa iti faci level omorand animale/monstrii,iti da puncte ca sa iti alegi : Vitalaty(viata);Mana(magie);Strenght (sau cum se scrie,pt attack) si Dexterity (pt defence[aparare])..poti sa`ti upgradezi armele,dar in acelasi timp poti sa le pierzi..poti sa`ti deschizi magazin si dai lucrurile tale cu ce pret vrei ,iar alti oameni poate sa vi le cumpere..poti sa provoci alt om la duel etc..ai grad de cat de bun esti..poti vi Nobel(Nobil),Good(Bun),Friendly(Prietenos),Agressive(daca tot stai si nu te misti),Cruel(rau,devii cruel daca tot omori alti oameni)..etc..poti sa pescuiesti(depinde ce unghitza ai..+1 (lvl20),+2(lvl 7) ..etc..(mai departe nu stiu k numa +2 o am) sau sa minaresti(lvl 30).poti sa te duci in alte "tari" ..unde sunt monstrii mai tari si item`uri mai ciudate..poti sa mergi in alt imperiu si sa`i ataci pe cei de`acolo :)..etc..sunt multe de zis,so` Enjoy! un joc f. fain

    daca vreti sa jucati downloadati`l www.metin-2.com (scz,nu` promovez nimica ,doar daca vreti sa va jucati) downloadati,va faceti account si jucati



    eu sunt TrenTeMoLLeR din imperiu` Chunjo Kingdom (am lvl 31) jucati daca vreti..cateva poze:


    Metin 2 Eu-pescuiesc-pe-piscota-


    Metin 2 Group-of-monkeys


    Metin 2 -
    The Undertaker
    The Undertaker
    Senior
    Senior


    Male
    Number of posts : 1230
    Age : 30
    Localisation : NEW TVS FORUM :)
    Registration date : 2007-06-28

    Metin 2 Empty Re: Metin 2

    Post by The Undertaker August 7th 2007, 10:16 pm

    The Undertaker wrote:un joc super fain..gen: RPG Online ..sunt 3 imperii ..iti alegi o rasa din cele 4 : baieti: Warrior ; Sura. Fete: Shaman ; Ninja ..la inceput poti sa`ti alegi ce tip de Warrior,sura ...etc. poti sa fii ..ai 2 variante ,ex:(la warrior poti sa te pui Mental sau Body) fiecare iti da altfel de magii



    Warrior:joaca mai mult la putere,ai arme si armuri multe pt el..etc..

    Sura:joaca la magie si ca arme ai doar sabii

    Shaman:faci doar magii si te lupti cu evantai sau Bell(in engleza)

    Ninja:armele de apropiere sunt slabe,deci joaca cu Arcul



    ..trebuie sa iti faci level omorand animale/monstrii,iti da puncte ca sa iti alegi : Vitalaty(viata);Mana(magie);Strenght (sau cum se scrie,pt attack) si Dexterity (pt defence[aparare])..poti sa`ti upgradezi armele,dar in acelasi timp poti sa le pierzi..poti sa`ti deschizi magazin si dai lucrurile tale cu ce pret vrei ,iar alti oameni poate sa vi le cumpere..poti sa provoci alt om la duel etc..ai grad de cat de bun esti..poti vi Nobel(Nobil),Good(Bun),Friendly(Prietenos),Agressive(daca tot stai si nu te misti),Cruel(rau,devii cruel daca tot omori alti oameni)..etc..poti sa pescuiesti(depinde ce unghitza ai..+1 (lvl20),+2(lvl 7) ..etc..(mai departe nu stiu k numa +2 o am) sau sa minaresti(lvl 30).poti sa te duci in alte "tari" ..unde sunt monstrii mai tari si item`uri mai ciudate..poti sa mergi in alt imperiu si sa`i ataci pe cei de`acolo :)..etc..sunt multe de zis,so` Enjoy! un joc f. fain



    daca vreti sa jucati downloadati`l www.metin-2.com (scz,nu` promovez nimica ,doar daca vreti sa va jucati) downloadati,va faceti account si jucati







    eu sunt TrenTeMoLLeR din imperiu` Chunjo Kingdom (am lvl 34) jucati daca vreti..cateva poze:





    Metin 2 Eu-pescuiesc-pe-piscota-





    Metin 2 Group-of-monkeys





    Metin 2 -

      Current date/time is April 27th 2024, 11:37 pm