My Hobby

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Hobby

Forum despre hobby-urile noastre


5 posters

    CFR Cluj

    avatar
    dragos99
    Guest


    CFR Cluj Empty CFR Cluj

    Post by dragos99 June 29th 2007, 8:52 pm

    Echipa multi nationala o echipa care ataca titlul sa speram ca si cu succes . O echipa cu 19 straini cam mult dar joaca bine straini astia
    clawy
    clawy
    Membru nou
    Membru nou


    Male
    Number of posts : 40
    Age : 39
    Localisation : Timisoara
    Registration date : 2007-06-28

    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by clawy June 29th 2007, 10:16 pm

    Echipa e buna, stadionul insa e foarte penibil. Desi am citit ca mai nou se lucreaza la greu la el, poate o sa iasa ceva frumos.
    avatar
    dragos99
    Guest


    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by dragos99 June 30th 2007, 8:24 am

    clawy wrote:Echipa e buna, stadionul insa e foarte penibil. Desi am citit ca mai nou se lucreaza la greu la el, poate o sa iasa ceva frumos.
    Se rezolva si asta stai calm
    Nemesis
    Nemesis
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 162
    Age : 33
    Localisation : Home
    Job : Student
    Registration date : 2007-06-28

    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by Nemesis June 30th 2007, 12:18 pm

    dragos99 wrote:Echipa multi nationala o echipa care ataca titlul sa speram ca si cu succes . O echipa cu 19 straini cam mult dar joaca bine straini astia
    Si Arsenal avea la un moment dar doar 2 englezi in lot. :)
    Oricum CFR e cea mai buna echipa din provincie, nu prea are sanse la titlu (Steaua, Dinamo, Rapid sunt cele are au sanse reale), dar pot sa faca niste meciuri frumoase cu aceste 3 echipe.
    avatar
    dragos99
    Guest


    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by dragos99 June 30th 2007, 12:21 pm

    Nemesis wrote:
    dragos99 wrote:Echipa multi nationala o echipa care ataca titlul sa speram ca si cu succes . O echipa cu 19 straini cam mult dar joaca bine straini astia
    Si Arsenal avea la un moment dar doar 2 englezi in lot. :)
    Oricum CFR e cea mai buna echipa din provincie, nu prea are sanse la titlu (Steaua, Dinamo, Rapid sunt cele are au sanse reale), dar pot sa faca niste meciuri frumoase cu aceste 3 echipe.
    CFR este cu mult peste Rapid , Rapid a pierdut multi jucatori esentiali pentru echipa si pentru suporteri cel mai elocvent dintre ei fiind Valentin Badoi , l-au mai pierdut si pe Moldovan mai era putin si-l pierdeau si pe Mugurel "Pele" Buga
    gio
    gio
    Boboc
    Boboc


    Male
    Number of posts : 152
    Registration date : 2007-06-29

    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by gio June 30th 2007, 4:36 pm

    Nemesis wrote:
    dragos99 wrote:Echipa multi nationala o echipa care ataca titlul sa speram ca si cu succes . O echipa cu 19 straini cam mult dar joaca bine straini astia
    Si Arsenal avea la un moment dar doar 2 englezi in lot. :)
    Oricum CFR e cea mai buna echipa din provincie, nu prea are sanse la titlu (Steaua, Dinamo, Rapid sunt cele are au sanse reale), dar pot sa faca niste meciuri frumoase cu aceste 3 echipe.


    Clujul este cu mult peste rapid mai ales dupa cati au plecat de la rapid .. s-a vazut si in sezonul trecut ... Clujul putea termina chiar pe locul 2 dar ce sa-i faci ... e bine pt inceput un loc 3 si sper sa aiba un parcurs bun in Cupa UEFA la fel cum au avut si in Cupa UEFA Intertoto ...


    off: si nu cred ca rapid are sanse reale la titlu ... in ultimii ani(ca deobicei) Dinamo si Steaua si-au impartit titlurile ... la inceputul fiecarui sezon rapidistii se declara favoriti dar la sfarsit ajung cu botul pe labe ...
    avatar
    dragos99
    Guest


    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by dragos99 June 30th 2007, 5:19 pm

    gio wrote:
    Nemesis wrote:
    dragos99 wrote:Echipa multi nationala o echipa care ataca titlul sa speram ca si cu succes . O echipa cu 19 straini cam mult dar joaca bine straini astia
    Si Arsenal avea la un moment dar doar 2 englezi in lot. :)
    Oricum CFR e cea mai buna echipa din provincie, nu prea are sanse la titlu (Steaua, Dinamo, Rapid sunt cele are au sanse reale), dar pot sa faca niste meciuri frumoase cu aceste 3 echipe.


    Clujul este cu mult peste rapid mai ales dupa cati au plecat de la rapid .. s-a vazut si in sezonul trecut ... Clujul putea termina chiar pe locul 2 dar ce sa-i faci ... e bine pt inceput un loc 3 si sper sa aiba un parcurs bun in Cupa UEFA la fel cum au avut si in Cupa UEFA Intertoto ...


    off: si nu cred ca rapid are sanse reale la titlu ... in ultimii ani(ca deobicei) Dinamo si Steaua si-au impartit titlurile ... la inceputul fiecarui sezon rapidistii se declara favoriti dar la sfarsit ajung cu botul pe labe ...
    Vezi Nemesis toti zic ca Rapid a ajuns jos de tot
    stryker4cash
    stryker4cash
    Boboc
    Boboc


    Male
    Number of posts : 246
    Age : 34
    Localisation : Focsani
    Registration date : 2007-06-29

    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by stryker4cash June 30th 2007, 5:46 pm

    Are atitudine Clujul , sper sa prinda un loc in Europa sezonul 07/08. :d
    avatar
    dragos99
    Guest


    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by dragos99 July 1st 2007, 11:10 am

    O sa prinda si daca termina pe 4 se duce in Uefa dar poate Tmisoara sa o iau atat din provincie
    The Undertaker
    The Undertaker
    Senior
    Senior


    Male
    Number of posts : 1230
    Age : 30
    Localisation : NEW TVS FORUM :)
    Registration date : 2007-06-28

    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by The Undertaker July 4th 2007, 11:30 pm

    mi`au plakut atunci knd erau in Inter`Toto ..jukau Super fain..am urmarit toate meciurile din inter`toto..:)..

    ji akum joaka bine,dar nu prea mai urmaresc campionatu` romaniei

    Sponsored content


    CFR Cluj Empty Re: CFR Cluj

    Post by Sponsored content


      Current date/time is May 3rd 2024, 2:33 am