My Hobby

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Hobby

Forum despre hobby-urile noastre


4 posters

    cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor

    Romana
    Romana
    Membru
    Membru


    Female
    Number of posts : 325
    Age : 35
    Localisation : zlatan`s bedroom
    Idol : football,wrestling,tennis,ski jumping,F1,
    Registration date : 2007-06-28

    cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor Empty cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor

    Post by Romana June 29th 2007, 1:21 pm

    care credetzi ca sunt?
    eu zic k roger federer si martina navratilova. Razz
    tennisgirl
    tennisgirl
    Newbie
    Newbie


    Female
    Number of posts : 56
    Age : 35
    Registration date : 2007-06-29

    cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor Empty Re: cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor

    Post by tennisgirl June 29th 2007, 1:33 pm

    hmmm...ar fi mai multi:rod laver,bjorn borg,john mcenroe,ilie nastase.federer mai are timp sa dovedeasca k e cel mai bun.ii lipseste turneul de la roland garros.agassi ,desi a castigat toate cele 4 turnee de mare slem nu este considerat cel mai bun.
    la fete:martina navratilova,chris evert,steffi graf si marty hingis :)
    Nemesis
    Nemesis
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 162
    Age : 33
    Localisation : Home
    Job : Student
    Registration date : 2007-06-28

    cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor Empty Re: cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor

    Post by Nemesis June 29th 2007, 1:39 pm

    "agassi ,desi a castigat toate cele 4 turnee de mare slem nu este considerat cel mai bun." - pentru ca nu era constat, parca o data de pe locul 1 a ajuns pe 71 si de pe locul 71 a ajuns pe 2, numai stiu sigur datele
    Nasty e printre preferatii mei desigur, imi plac mult de tot meciurile demonstrative sau diferitele turnee ale seniorilor (la unele Openuri), pacat ca nu prea sunt transmise, decat cant ploua si baga o reluare, nu prea am vazut live astfel de meciuri, decat la Open Romania, sau ceva de genul...
    Cel mai bun e greu de spus... poate Sampres, dar MacEnroe rulz. :) Tie-brake-ul de 30 de minute in care a participat John e legendar, cred ca l-am vazut de vreo 5 ori. :)
    pinturicchio
    pinturicchio
    Boboc
    Boboc


    Male
    Number of posts : 259
    Age : 35
    Localisation : Ploiesti
    Idol : Fotbal, Formula 1, Sarituri cu schiurile
    Registration date : 2007-06-29

    cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor Empty Re: cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor

    Post by pinturicchio June 29th 2007, 9:15 pm



    Andre Agassi


    cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor _42000318_agassi_intro
    avatar
    dragos99
    Guest


    cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor Empty Re: cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor

    Post by dragos99 June 30th 2007, 8:55 am

    Eu zic ca Nastase

    Sponsored content


    cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor Empty Re: cel mai mare jucator,oare de tennis al tuturor timpurilor

    Post by Sponsored content


      Current date/time is May 7th 2024, 9:21 pm