My Hobby

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Hobby

Forum despre hobby-urile noastre


3 posters

    Cine ii va lua centura lui khali?

    Poll

    Cine ii va lua centura lui khali?

    [ 2 ]
    Cine ii va lua centura lui khali? Bar_left40%Cine ii va lua centura lui khali? Bar_right [40%] 
    [ 1 ]
    Cine ii va lua centura lui khali? Bar_left20%Cine ii va lua centura lui khali? Bar_right [20%] 
    [ 0 ]
    Cine ii va lua centura lui khali? Bar_left0%Cine ii va lua centura lui khali? Bar_right [0%] 
    [ 1 ]
    Cine ii va lua centura lui khali? Bar_left20%Cine ii va lua centura lui khali? Bar_right [20%] 
    [ 1 ]
    Cine ii va lua centura lui khali? Bar_left20%Cine ii va lua centura lui khali? Bar_right [20%] 
    [ 0 ]
    Cine ii va lua centura lui khali? Bar_left0%Cine ii va lua centura lui khali? Bar_right [0%] 

    Total Votes: 5
    avatar
    taker
    Abia inregistrat
    Abia inregistrat


    Number of posts : 2
    Registration date : 2007-07-02

    Cine ii va lua centura lui khali? Empty Cine ii va lua centura lui khali?

    Post by taker August 5th 2007, 7:38 pm

    Votati cine credeti ca ii va lua centura lui Khali. Dintre wrestlerii aflati in activitate cred ca Mark Henry sau Kane sunt singurii care il pot invinge. Daca nu, sigur o va face Undertaker cand va reveni.
    stryker4cash
    stryker4cash
    Boboc
    Boboc


    Male
    Number of posts : 246
    Age : 34
    Localisation : Focsani
    Registration date : 2007-06-29

    Cine ii va lua centura lui khali? Empty Re: Cine ii va lua centura lui khali?

    Post by stryker4cash August 9th 2007, 1:54 pm

    habar nu am man.
    Batista cred ca o sa si-o ia pe coaja masiv la SSlam , Mark Henry mai are vreo 50 de jobberi de batut , Undertaker poate dar nu cred ca anul acesta ( poate la NYRevolutin) , Edge , dar u de la Khali , poate Kane
    az11
    az11
    Boboc
    Boboc


    Male
    Number of posts : 270
    Localisation : bistrita-nasaud
    Registration date : 2007-06-29

    Cine ii va lua centura lui khali? Empty Re: Cine ii va lua centura lui khali?

    Post by az11 August 9th 2007, 8:52 pm

    edge sio va lua knd va reveni :D
    stryker4cash
    stryker4cash
    Boboc
    Boboc


    Male
    Number of posts : 246
    Age : 34
    Localisation : Focsani
    Registration date : 2007-06-29

    Cine ii va lua centura lui khali? Empty Re: Cine ii va lua centura lui khali?

    Post by stryker4cash August 21st 2007, 2:16 pm

    ^ in mod sigur o sa-l infranga Edge pe hkali :))

    Sponsored content


    Cine ii va lua centura lui khali? Empty Re: Cine ii va lua centura lui khali?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is April 29th 2024, 3:29 pm