My Hobby

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Hobby

Forum despre hobby-urile noastre


3 posters

    Probleme de autentificare și înregistrare

    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Kapa April 15th 2007, 1:50 pm

    Cititi acest topic daca aveti probleme cu autentificarea si inregistrarea
    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty De ce nu ma pot autentifica?

    Post by Kapa April 15th 2007, 1:51 pm

    V-ați înregistrat? Serios vorbind, trebuie să vă înregistrați pentru a vă autentifica. Ați fost exclus de pe site (un mesaj vă apare pentru a vă indica acest lucru) ? Dacă da, ar trebui să contactați adminstratorul site-ului sau forumului pentru a afla motivul. Dacă sunteți înregistrat și nu sunteți exclus și tot nu vă puteți autentifica, atunci verificați foarte bine numele de utilizator și parola. De obicei, aceasta este problema. Dacă nici aceasta nu este soluția, luați legătura cu administratorul forumului pentru că forumul ar putea fi incorect configurat.
    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty De ce trebuie sa ma inregistrez?

    Post by Kapa April 15th 2007, 1:54 pm

    S-ar putea să nu fie nevoie, depinde de adminstratorul forumului dacă e nevoie să vă înregistrați sau nu. Oricum, înregistrarea vă va oferi acces la opțiuni care nu sunt disponibile utilizatorilor anonimi cum ar fi imagini asociate, mesaje private, trimiterea de email-uri altor utilizatori, înscrierea în grupuri etc. Durează doar câteva momente să vă înregistrați , așa că vă recomandăm să vă înregistrați.
    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty De ce sunt scos afara din forum automat?

    Post by Kapa April 15th 2007, 1:55 pm

    Dacă nu activați opțiunea Autentifică-mă automat la fiecare vizită, atunci când vă autentificați veți fi autentificat doar pentru o perioadă prestabilită. Această măsură previne ca cineva să se folosească de contul dumneavoastră. Pentru a rămâne autentificat, bifați această opțiune la autentificare, dar acest lucru nu este recomandat dacă accesați forumul de la un calculator utilizat de mai multe persoane, cum ar fi de la o bibliotecă, cafenea internet, facultate etc
    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Mi-am pierdut parola!

    Post by Kapa April 15th 2007, 1:56 pm

    Nu intrați în panică! Parola dumneavoastră nu poate fi refăcută, dar poate fi resetată. Pentru a realiza acest lucru, mergeți la pagina de autentificare și folosiți legătura Mi-am uitat parola, urmați instrucțiunile și ar trebui să puteți să vă autentificați în scurt timp.
    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Sunt inregistrat , dar nu ma pot autentifica!

    Post by Kapa April 15th 2007, 1:57 pm

    Mai intâi verificați dacă ați introdus numele de utilizator și parola corect. Dacă sunt corecte, atunci fie, dacă este activată opțiunea COPPA și ați dat bifat Sunt de acord cu aceste condiții și declar că am sub 13 ani la înregistrare, va trebui să urmați instrucțiunile primite, fie contul dumneavoastră trebuie să fie activat. Unele forumuri obligă ca toți utilizatori noi să își activeze conturile , fie către dumneavoastră personal, fie de către administrator înainte de a vă puteți autentifica. Când v-ați înregistrat ați fi aflat dacă este necesară activarea. Dacă ați primit un email atunci urmați instrucțiunile. Dacă nu, sunteți sigur că ați specificat corect adresa de mail ? Unul din motivele pentru care activarea este folosită este pentru a preveni abuzul de către utilizatori pirat anonimi. Daca sunteți sigur că adresa de mail folosită este corectă atunci încercați să contactați administratorul.
    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty M-am inregistrat cu ceva timp in urma, dar nu ma pot autenti

    Post by Kapa April 15th 2007, 1:58 pm

    Cele mai probabile motive sunt: ați folosit un nume de utilizator inexistent sau o parolă greșită (verificați-vă email-ul pe care l-ați primit când v-ați înregistrat) sau administratorul a șters contul dumneavoastră dintr-un motiv sau altul. Dacă motivul este al doilea, atunci poate nu ați scris nici un mesaj ? Se obișnuiește ca forumurile să excludă periodic utilizatorii care nu au scris nimic pentru a reduce mărimea bazei de date. Încercați să vă înregistrați din nou și să vă implicați în discuții.
    Dante
    Dante
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 295
    Age : 31
    Localisation : Ruins Of Silvermoon
    Job : Trish's partner
    Idol : Dante
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Dante August 4th 2007, 1:16 am

    Eu am o problema...nu reusesc deloc sa ma inregistrez...adica sa-mi fac cont...oare care e problema? Sad
    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Kapa August 4th 2007, 1:39 pm

    Dante wrote:Eu am o problema...nu reusesc deloc sa ma inregistrez...adica sa-mi fac cont...oare care e problema? Sad

    gradul tau de prostie e insuficient No
    Dante
    Dante
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 295
    Age : 31
    Localisation : Ruins Of Silvermoon
    Job : Trish's partner
    Idol : Dante
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Dante August 4th 2007, 9:08 pm

    Kapa wrote:
    Dante wrote:Eu am o problema...nu reusesc deloc sa ma inregistrez...adica sa-mi fac cont...oare care e problema? Sad

    gradul tau de prostie e insuficient No



    Si din cauza asta nu pot sa-mi fac cont? Sad
    Kapa
    Kapa
    Administrator
    Administrator


    Female
    Number of posts : 263
    Age : 32
    Localisation : Under World
    Job : Dante's partner
    Idol : Trish
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Kapa August 4th 2007, 9:24 pm

    Dante wrote:
    Kapa wrote:
    Dante wrote:Eu am o problema...nu reusesc deloc sa ma inregistrez...adica sa-mi fac cont...oare care e problema? Sad

    gradul tau de prostie e insuficient No



    Si din cauza asta nu pot sa-mi fac cont? Sad

    da Sad
    Dante
    Dante
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 295
    Age : 31
    Localisation : Ruins Of Silvermoon
    Job : Trish's partner
    Idol : Dante
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Dante August 4th 2007, 9:55 pm

    Cum pot sa cresc gradu' de prostie?
    Dante
    Dante
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 295
    Age : 31
    Localisation : Ruins Of Silvermoon
    Job : Trish's partner
    Idol : Dante
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Dante August 12th 2007, 8:01 pm

    Nemesis wrote:Eu am avut o problema de autentificare, dar pe alt forum, cand eram mai tanar, am uitat ce problema am avut, dar pot sa va zic ca era o problema enigmatica, pe care desigur am rezolvat-o, ca un erou, ca un luptator, ca un razboinic, ca Dante.



    Adica ai facut o poza la forum...ai turnat ketchup pe negative...ai mai omorat cativa oameni ca sa prinda gust si ai dat vina pe forum...forum-ul neavand un avocat bun a ajuns in inchisoare iar tu ai ramas sa te bucuri singur de ketchup-ul picant


    Asa e?
    Nemesis
    Nemesis
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 162
    Age : 33
    Localisation : Home
    Job : Student
    Registration date : 2007-06-28

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Nemesis August 12th 2007, 11:21 pm

    Salsa, nu Ketchup, Dante jur, uneori esti asa de ignorant, de parca detaliile nu conteaza.

    Uite: am scriz "Z"-ul din "conteaZa" cu degetul mic de la mana stanga, si evident ca asta conteaza !!!
    Dante
    Dante
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 295
    Age : 31
    Localisation : Ruins Of Silvermoon
    Job : Trish's partner
    Idol : Dante
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Dante August 12th 2007, 11:24 pm

    Eu vorbesc despre ketchup si tu te apuci sa ma iei pe mine cu dansuri...bine ca nu ai zis tango sau vals
    Nemesis
    Nemesis
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 162
    Age : 33
    Localisation : Home
    Job : Student
    Registration date : 2007-06-28

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Nemesis August 12th 2007, 11:25 pm

    Te uiti prea mult la Dansezi pentru mine.
    Dante
    Dante
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 295
    Age : 31
    Localisation : Ruins Of Silvermoon
    Job : Trish's partner
    Idol : Dante
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Dante August 12th 2007, 11:30 pm

    Nu dansez pentru tine....Dansez pentru Tuffy blushing
    Dante
    Dante
    Co-Administrator
    Co-Administrator


    Male
    Number of posts : 295
    Age : 31
    Localisation : Ruins Of Silvermoon
    Job : Trish's partner
    Idol : Dante
    Registration date : 2007-04-15

    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Dante August 13th 2007, 1:15 am

    Eu dansez kick by kick

    Sponsored content


    Probleme de autentificare și înregistrare Empty Re: Probleme de autentificare și înregistrare

    Post by Sponsored content


      Current date/time is March 28th 2024, 2:58 pm